W budynku zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne. Istnieje także możliwość stworzenia podniesionych podłóg oraz podwieszanych sufitów.">
W budynku zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne. Istnieje także możliwość stworzenia podniesionych podłóg oraz podwieszanych sufitów." />
Czynsz 55 PLN
Opłata eksploatacyjna 16 PLN
Całkowita powierzchnia 5700
Powierzchnia biurowa 4800
Współczynnik pow. Wspólnej 2 %
Data wybudowania 2013
Kontrola dostępu
Klimatyzacja
BMS
Wykładzina
Okablowanie komputerowe
Czujnik dymu
Okablowanie elektryczne
Okablowanie telefoniczne
Podnoszone podłogi
Podwieszane sufity
Opis

Budynek biurowy Alfa Investment powstał w świetnie skomunikowanym punkcie Trójmiasta - zaledwie kilka metrów od stacji SKM/PKP Oliwa, pętli tramwajowej w Oliwie oraz dwóch pętli autobusowych (przy pętli tramwajowej i stacji kolejowej). Ponadto w pobliżu znajduje się główna arteria drogowa Trójmiasta oraz droga wylotowa w kierunku obwodnicy. Po pracy będzie można także zrelaksować się w słynnym Parku Oliwskim, który znajduje się zaledwie kilka kroków pieszo od inwestycji.

Koncepcja budynku została oparta o wewnętrzne atrium, które doświetla wnętrze budynku. Na trzech piętrach powstała powierzchnia biurowa typu "open space", w wysokim standardzie klasy A. Przewidziano również miejsce pod kawiarnię i bistro.

W budynku zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne. Istnieje także możliwość stworzenia podniesionych podłóg oraz podwieszanych sufitów.